tel.: +48 609 594 923

Rekreacja

Miłe chwile spędzone z rodziną i znajomymi

Nie ma nic przyjemniejszego niż zajadanie pysznych potraw na świeżym powietrzu i to przyrządzonych na grillu! A spotkania w gronie przyjaciół i rodziny połączone z grillowaniem to jeden z najbardziej popularnych sposobów spędzania wolnego czasu. Potrawy przyrządzone w ten sposób są nie tylko smaczne, są przede wszystkim zdrowe.

Gaz w butlach może być wykorzystany wiosną, latem czy jesienią w różnorodnych urządzeniach stosowanych w plenerze. Dzięki takim urządzeniom, możemy przygotować posiłek na wakacjach (kuchenka turystyczna, taboret gazowy, grill gazowy) oświetlić otoczenie (lampy gazowe) czy spędzić chłodniejszy wieczor na świeżym powietrzu (parasole grzewcze).

Lżejsza niż stalowa

Tradycyjna butla stalowa przed napełnieniem waży około 12 kg. ponad dwukrotnie więcej niż butla  Gas light. Wynika to z faktu, iż butle Gas light wykonane są w bardzo nowoczesnej technologii, dzięki której nasze życie staje się prostsze. Zresztą sam się przekonasz, gdy będziesz wnosić nową butlę po schodach lub wkładać ją do bagażnika swojego samochodu. Odkryj zupełnie nowe, atrakcyjne zastosowania Gas light dla całej rodziny.