Strona główna » Dystrybucja gazu
NASZA OFERTA

Dystrybucja gazu Kielce

Oferujemy Państwu kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie dystrybucji gazu płynnego (LPG). Dostarczamy najwyższej jakości paliwo o wszechstronnym zastosowaniu do ogrzewania, gotowania oraz procesów technologicznych. Naszą misją jest rozwój spółki jako elastycznego i przyjaznego dla klienta przedsiębiorstwa, kompleksowo odpowiadającego na Jego potrzeby.


Cechy naszego paliwa LPG

Paliwo LPG powinno cechować się najwyższą jakością, by zapewniało optymalne korzyści. Skład gazów technicznych proponowanych klientom w Kielcach i okolicach jest prosty, co oznacza, że nie zawiera żadnych substancji zbędnych. Oferowany gaz LPG to jedna z najlepszych mieszanek propanu i butanu na rynku. Jest czysty i nie wzmacnia efektu cieplarnianego. Podczas spalania nie pozostawia zapachu, a jedynymi jego produktami ubocznymi są dwutlenek węgla i woda. Gaz ma odpowiednią prężność i jest przechowywany w specjalnie do tego przeznaczonych butlach.


Jak transportujemy gaz?

Zasady dotyczące przewożenia gazu LPG w formie płynnej są regulowane prawem. Oznacza to, że przewożenie ich w inny od ustalonego sposób nie jest ani bezpieczne, ani zgodne z normami. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji EURO-GAZ Sp. j. doskonale zdajemy sobie sprawę, co zrobić, aby transport oferowanego paliwa nie zagrażał życiu i zdrowiu żadnej jednostki.


Gaz LPG w formie płynnej ma konkretne możliwości transportowe, co oznacza, że musi być przewożony we właściwie dobranych opakowaniach. Ponadto muszą być one oznakowane odpowiednimi etykietami, które będą zawierać wszystkie istotne informacje.


Transport gazu LPG musi być prowadzony specjalnymi, przeznaczonymi do tego pojazdami, które spełniają określone wymagania techniczne. Pojazdy te mogą być prowadzone jedynie przez osoby, które przeszły w tym kierunku specjalne szkolenie. Przepisy regulują też między innymi rodzaje dróg, po których może się poruszać transport gazu.


Jak widać, trzymamy się wszystkich obowiązujących w prawie zasad, aby zapewnić właściwy poziom bezpieczeństwa na każdym etapie współpracy dystrybucyjnej. Jest to dla nas priorytet.

 
Kilka słów o firmie EURO-GAZ Sp. j.

Przedsiębiorstwo EURO-GAZ Sp. j. ma bardzo dobrze rozwiniętą sieć dystrybucyjną, co pozwala nam na dostawy gazu w określone miejsca w ciągu 24 godzin.

Na rynku istniejemy od 1997 roku. Przez wszystkie lata naszej działalności zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam zaspokoić potrzeby naszych klientów. Systematyczne i profesjonalne działanie Przedsiębiorstwa EURO- GAZ Sp. j. stawia nas w czołówce firm zajmujących się dystrybucją tego paliwa na terenie województwa świętokrzyskiego, a także części województwa śląskiego, łódzkiego, podkarpackiego oraz mazowieckiego.

O nas

Zainteresowany?
Przejdź na wydajniejsze ogrzewanie

Na rynku istniejemy od 1997 roku przez wszystkie lata naszej działalności zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam zaspokoić potrzeby naszych klientów. Systematyczne i profesjonalne działanie Przedsiębiorstwa EURO- GAZ Sp. j. stawia nas w czołówce firm zajmujących się dystrybucją tego paliwa na terenie województwa świętokrzyskiego a także części województwa śląskiego, łódzkiego, podkarpackiego oraz mazowieckiego.