Strona główna » Modernizacja kotłowni
BENEFITS

Profesjonalne modernizacje kotłowni – województwo świętokrzyskie

tel. biuro główne : tel.: +48 607 269 111
konsultant 1 : tel.: +48 607 074 099
konsultant 2 : tel.: +48 609 594 923
eurogaz 222 - Modernizacja kotłowni

Doskonale wiemy, że nie każde pomieszczenie jest przystosowane pod instalacje kompaktowe na butle 33 kg. Małopolska to jednak teren, na którym podejmujemy się zleceń związanych z profesjonalną modernizacją kotłowni. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które są dopasowane indywidualnie do każdej sytuacji i potrzeb konkretnego klienta.

Oferta przerobienia kotłowni na gazową

Oferujemy kompleksową usługę modernizacji kotłowni z paliw stałych na kotłownie gazowe. Budowa kotłowni gazowej wymaga uwzględnienia specjalnych własności tego typu paliwa. Zajmujemy się odpowiednim doborem wszystkich elementów kotłowni, takich jak:

  • kocioł, który dopasowujemy do wielkości ogrzewanego pomieszczenia, jego cech i oczekiwań klienta,
  • palnik, który wybieramy pod kątem jego uniwersalności i jakości,
  • możliwie wygodny i efektywny układ regulacyjny,
  • odpowiedniej długości komin wykonany z trwałych, przeznaczonych do budowy kominów odbierających opary ze spalania gazu, materiałów.

Takie działanie pozwala na osiąganie maksymalnych sprawności układu. Aby zapewnić klientom maksimum komfortu i bezpieczeństwa i aby sprawdzić naszą pracę, wykonujemy również próby szczelności wykonywanych przez nas instalacji. Ponadto, żeby ograniczyć organizację logistyczną związaną z zakupem przez Państwa gazu, zapewniamy dostawy wysokiej jakości gazu, biorąc pod uwagę ilości i terminy, których Państwo oczekują.

 
Remont kotłowni na terenie Kielc i okolic

Podejmujemy się zleceń na terenie województwa świętokrzyskiego od wielu lat, dzięki czemu możemy się pochwalić bogatym doświadczeniem i wiedzą, którą chętnie wykorzystujemy podczas swojej działalności. Skupiając się na profesjonalnym wykonywaniu potrzebnych czynności, oferujemy swoim klientom usługi najwyższej jakości. Wliczamy w to zarówno modernizację istniejących pomieszczeń technicznych, wykonywanie instalacji gazowych, czy też obsługę techniczną jak i serwis w późniejszym czasie.

Korzyści

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY
CZYSTOŚĆ
OSZCZĘDNOŚĆ CZASU
BEZPIECZEŃSTWO
PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA
OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA
consultant icon1 - Modernizacja kotłowni
DOFINANSOWANIE DO WYMIANY PIECA
4 %
OSZCZĘDNOŚCI

Program CZYSTE POWIETRZE 2021

czyli dofinansowanie do wymiany pieca w Kielcach i całym województwie świętokrzyskim.

Wymiana pieca i kotłowni podlega dofinansowaniu z programu Czyste Powietrze.

Dofinansowanie na wymianę pieca z paliw stałych na ekologiczne ogrzewanie gazowe mogą otrzymać osoby fizyczne i wspólnoty mieszkaniowe.

Rządowy program CZYSTE POWIETRZE wdrażają Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska. Wnioski można składać od 19 września 2018. Program potrwa do 2029 roku. Chcesz wiedzieć więcej, zadzwoń do nas.

Więcej informacji uzyskasz pod nr telefonu: +48 609 594 923

consultant icon2 - Modernizacja kotłowni

FUNDUSZE OCHRONY
ŚRODOWISKA
0 %
CZYSTSZE POWIETRZE