Strona główna » Modernizacja kotłowni » Wymiany Pieców
NASZA OFERTA

Wymiana pieca na gazowy Kielce i Kraków

konsultant : tel.: +48 691 747 227

Czasami klienci deklarują chęć wykonania instalacji gazowej z butlą, jednakże nie mają warunków, aby taką stworzyć. Taki stan rzeczy można jednak zmienić, jeśli tylko zostanie przeprowadzone przekształcenie kotłowni na paliwa stałe. Może to się wiązać z większymi zmianami, ale może też dotyczyć jedynie wymiany niektórych elementów pomieszczenia. Prezentujemy, na czym polega wymiana pieca na gazowy.

 
Remont pomieszczenia przeznaczonego na kotłownię

Od lata działamy na terenie województwa świętokrzyskiego, gdzie zdążyliśmy pracować dla wielu klientów prywatnych i firm. Dzięki temu zdobyliśmy doświadczenie i doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda sytuacja musi być traktowana indywidualnie. Mimo to trzymamy się pewnych standardów, dlatego każda wymiana pieca na gazowy w Kielcach i Krakowie i przebiega u nas w sprawny, bezproblemowy sposób.

Oferujemy wymianę pieców na gazowy na terenie Krakowa i okolic. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie wszystkich czynności służących modernizacji pomieszczeń przeznaczonych na miejsce instalacji gazowych opartych na butlach.


Zmiana starego pieca na gazowy na terenie Kielc

Podejmując się wymiany pieca u klienta, dobieramy mu takie urządzenie, aby spełniało jego oczekiwania i było dopasowane do kubatury pomieszczenia, które ma być ogrzewane. Bierzemy pod uwagę wykonanie profesjonalnego montażu połączonego z kompleksową usługą wykonania instalacji gazowej.

Istniejemy na rynku na tyle długo, aby zdawać sobie sprawę z kosztów, jakie niosą ze sobą popełnione podczas tworzenia instalacji błędy. Dlatego też używamy jedynie komponentów najwyższej jakości i działamy według wszelkich zasad bezpieczeństwa. Dla nas priorytetem jest klient oraz jego komfort i bezpieczeństwo. Zapraszamy do współpracy.