Strona główna » Skład gazów technicznych
NASZA OFERTA

Skład gazów technicznych w Kielcach

konsultant : tel.: +48 691 747 227

Ze względu na duże zapotrzebowanie na gaz techniczny w różnej formie, staliśmy się profesjonalnym przedstawicielem firmy Messer. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu gaz w dowolnej formie, który jest wsparciem dla wielu branż. Biorąc pod uwagę zmieniający się rynek i różnicowanie się zapotrzebowania na konkretny produkt, staramy się cały czas aktualizować swoją ofertę, aby znaleźli Państwo u nas wszystko, czego potrzeba.

Oferta od firmy Messer

Jak już zostało wspomniane, jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Messer Polska, która oferuje swoim klientom gazy techniczne najwyższej jakości. Aby bardziej szczegółowo zobrazować nasze propozycje sprzedażowe, ujęliśmy wszystko w przejrzystą listę. Firma Messer Polska oferuje:

  • gazy techniczne ciekłe i sprężone, m.in.: tlen, azot, argon, dwutlenek węgla oraz acetylen, wodór i hel,
  • gazy medyczne i specjalne wysokiej czystości, kalibracyjne, mieszaniny wzorcowe,
  • osłonowe gazy spawalnicze do spawania metodami: TIG (WIG), MIG, MAG M, MAG C oraz do osłony grani w pełnym zakresie; m.in. mieszanki spawalnicze Ferroline, Inoxline oraz Aluline,
  • gazy spożywcze: dwutlenek węgla, azot, mieszanki gazowe Gourmet,
  • kompleksową realizację systemów magazynowania i rozprowadzania gazów,
  • montaż instalacji gazowych, czyli kompleksową realizację projektów instalacji urządzeń do produkcji gazów na miejscu u klienta (systemy on-site),
  • usługi serwisowe,
  • doradztwo techniczne w zakresie technologii zastosowań gazów technicznych i gazów specjalnych.

Szybki i bezpieczny transport gazu w województwie świętokrzyskim

Ze względu na wciąż rosnące zainteresowanie ofertą gazu, które płynie do nas z różnych branż, stworzyliśmy własny transport zakupionych przez Państwa produktów. Dzięki temu nie jesteśmy uzależnieni od firm zewnętrznych i możemy zaplanować dostawę według Państwa potrzeb. Sprawna logistyka, doskonały skład gazów technicznych, dobry sprzęt, sprawne pojazdy i wyszkoleni kierowcy to tylko część dobrze zorganizowanej całości.

Transportując gaz, stosujemy się do wszelkich zasad bezpieczeństwa, które są ujęte w prawie. Nasze produkty są oznakowane specjalnie wykonanymi etykietami ze składem i rodzaje przewożonego produktu. Ponadto nie zapominamy o oznakowaniu pojazdów, które są prowadzone jedynie przez osoby do tego wyszkolone, a więc i uprawnione.

Krótka historia firmy

Na kieleckim rynku działamy od listopada 2002 roku. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy MESSER na teren województwa świętokrzyskiego.
Firma Messer Polska Sp. z o. o., należąca do światowego koncernu Messer Group GmbH, działa na rynku polskim od 1992 roku. Przedmiotem działalności spółki jest produkcja i dystrybucja gazów technicznych, specjalnych, spożywczych i medycznych. Oprócz sprzedaży gazów Messer Polska oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie systemów magazynowania i rozprowadzania gazów. Klienci firmy mogą liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne i technologiczne w zakresie zastosowania gazów.

Do grona klientów firmy należą największe polskie i międzynarodowe podmioty gospodarcze reprezentujące m. in. przemysł hutniczy, samochodowy, chemiczny, zakłady branży wyrobów i konstrukcji stalowych, przemysł spożywczy, ochronę środowiska, medycynę, laboratoria i instytuty naukowo-badawcze.

Untitled 1 - Skład gazów technicznych

Dzięki temu że skład posiada własny transport, realizacja dostaw odbywa się gratis w dogodnym dla odbiorcy terminie. Jesteśmy blisko Państwa, służymy doradztwem, fachową obsługą, zapewniamy profesjonalny serwis.

Certyfikaty do pobrania:
Pobierz CERTYFIKAT_ISO_9001_PL
Pobierz CERTYFIKAT-FSSC22000-KEDZIERZYN-KOZLE_PL1
Pobierz CERTYFIKAT-GMP-CHORZOW-2011_PL
Pobierz CERTYFIKAT-GMP-POLICE-2011_PL
Pobierz CERTYFIKAT-ISO-134851