Strona główna » Instalacje gazowe
NASZA OFERTA

Instalacje gazowe Kielce – zamów montaż ogrzewania do domu

Firma EURO-GAZ Sp. j. Oferuje swoim klientom kompleksowe usługi związane z tworzeniem instalacji gazowych w domach lub pomieszczeniach technicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zatrudnieni w przedsiębiorstwie specjaliści są w stanie wykonać dla klienta zarówno instalację od podstaw, jak i przeprowadzić modernizacje kotłowni już istniejącej w Krakowie, Kielcach i innych miejscowościach województwa świętokrzyskiego. Jeśli chcą Państwo zlecić profesjonalny montaż instalacji gazowej, zachęcamy do kontaktu się z nami.


Profesjonalne wykonywanie instalacji gazowych w Kielcach

Jeżeli chcesz, aby w Twoim domu możliwe było stałe lub okresowe ogrzewanie gazem, wybierz współpracę z naszą firmą. Nie zawsze istnieje możliwość podłączenia do sieci dystrybutora, a w takiej sytuacji jedynym rozsądnym wyjściem jest skorzystanie z oferty butli gazowych LPG, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Aby lepiej zobrazować sytuację, w której dobrze jest rozważyć montaż instalacji gazowej z butlą, stworzyliśmy poniższą listę.


Potrzebujesz gazu w butli do ogrzewania jeśli:

  • jesteś w trakcie oczekiwania na podłączenie gazu ziemnego,
  • istnieją przeciwwskazania bądź nie ma możliwości podłączenia gazu ziemnego
    rzadko korzystasz z gazu (np. domek letniskowy),
  • chcesz ogrzać hale,
  • masz biznes gastronomiczny i szukasz dobrego źródła energii.

Czym jest kompaktowa instalacja gazowa?

Oferujemy Instalacje gazowe zewnętrzne (kompaktowe) na butle 33 kg. Umożliwia ona podłączenie jednocześnie kilku butli 33 kg, posiada również automatyczny przełącznik (reduktor), który zapewnia stałe zasilanie gazem.

Instalacja kompaktowa wraz z butlami 33 kg jest kompletnym urządzeniem, wystarczy jedynie podłączyć ją przez zawór odcinający do wewnętrznej instalacji gazowej. W ten sposób można zasilać domowe urządzenia gazowe lub zapewnić sobie główne, bądź też dodatkowe źródło ogrzewania. Butle są napełnione propanem, który ze względu na swoje właściwości może być wykorzystywany przy bardzo niskich temperaturach.

Zaletą instalacji gazowych z zastosowaniem butli 33 kg jest bardzo szybki montaż bez wymaganych pozwoleń oraz zbędnych projektów. Dodatkowo nasi montażyści mają w tym duże doświadczenie, dlatego wykonanie czynności związanych z podłączeniem butli nie wymaga zbyt wiele czasu.


Nasza firma posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć dystrybucyjną, co pozwala na dostawę gazu tego samego dnia. Podczas przewożenia gazu stosujemy się do wszystkich zasad bezpieczeństwa, co oznacza wykorzystanie dobrze oznakowanych opakowań oraz pojazdów. Nasi kierowcy mają odpowiednie szkolenia w kierunku prowadzenia pojazdów transportujących gaz. Zapewniamy obsługę techniczną i bezpłatny transport gazu, a w razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na każde nurtujące Państwa pytanie.